Stamboom Rorije » Hendrika Grootenhuis (1871-????)

Persoonlijke gegevens Hendrika Grootenhuis 


Gezin van Hendrika Grootenhuis

Zij is getrouwd met Harm van Putten.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1893 te Kampen, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk (Vader bruid)
Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel

Algemeen Toegangnr: 123
Inventarisnr: 123.07488
Gemeente: Kampen
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 52
Datum: 04-05-1893
Bruidegom Harm van Putten
Geboorteplaats: Kampen
Bruid Hendrika Grootenhuis
Geboorteplaats: Kampen
Vader bruidegom Johannes van Putten
Moeder bruidegom Berendina Kornelia van de Beld
Vader bruid Albertus Grootenhuis
Moeder bruid Zwaantje Steenbergen
Nadere informatie bruidegom: 27 jaar.; bruid: 22 jaar.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Grootenhuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Grootenhuis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Grootenhuis

Hendrika Grootenhuis
1871-????

1893

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Aktenummer: 52

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 mei 1893 lag rond de 10,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
      • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
      • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
      • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
      • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
      • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.

    Over de familienaam Grootenhuis


    De publicatie Stamboom Rorije is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Heres, "Stamboom Rorije", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rorije/I1099407358.php : benaderd 21 januari 2026), "Hendrika Grootenhuis (1871-????)".