Stamboom Roovers » Martina "Tiny" Roovers (1939-1969)

Persoonlijke gegevens Martina "Tiny" Roovers 


Gezin van Martina "Tiny" Roovers

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd in het jaar 1960, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martina "Tiny" Roovers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martina "Tiny" Roovers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martina Roovers

Martina Roovers
1939-1969

1960
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 oktober 1939 lag tussen 3,3 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Einde Spaanse Burgeroorlog, generaal Francisco Franco verovert Madrid.
      • 14 april » Eerste editie van The Grapes of Wrath (De druiven der gramschap) door John Steinbeck.
      • 24 mei » Het Nationaal park Hartz Mountains wordt opgericht.
      • 6 september » Tweede Wereldoorlog: Zuid-Afrika verklaart de oorlog aan Duitsland.
      • 11 oktober » Manhattanproject: president Franklin D. Roosevelt wordt gevraagd snel de atoombom te laten ontwikkelen.
      • 30 november » Begin van de Winteroorlog tussen Finland en de Sovjet-Unie.
    • De temperatuur op 23 september 1969 lag tussen 4,1 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 12 maart » De Concorde maakt zijn eerste reguliere vlucht.
      • 17 maart » Golda Meïr wordt premier van Israël.
      • 25 maart » John Lennon en Yoko Ono beginnen aan hun eerste zogenoemde Bed-In for Peace in het Amsterdamse Hilton hotel.
      • 12 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Willebrands tot president van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen van de Romeinse Curie als opvolger van wijlen kardinaal Augustin Bea.
      • 10 augustus » De Nederlandse wielrenner Harm Ottenbros wordt in Zolder wereldkampioen wielrennen.
      • 14 augustus » Britse troepen worden ingezet in Noord-Ierland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1938 » Nico (Christa Päffgen), Duits-Amerikaans model en zangeres († 1988)
    • 1939 » Baruch Kimmerling, Israëlisch socioloog, politicoloog en historicus († 2007)
    • 1939 » Ger Blok, Nederlands voetbaltrainer († 2016)
    • 1939 » Henk van der Horst, Nederlands programmamaker en acteur
    • 1939 » Joe Dolan, Iers zanger († 2007)
    • 1939 » Nico Haak, Nederlands zanger († 1990)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Roovers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roovers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roovers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roovers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Roovers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Karel Roovers, "Stamboom Roovers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roovers/I5063.php : benaderd 22 januari 2026), "Martina "Tiny" Roovers (1939-1969)".