Stamboom Roovers » Emanuel Jan Roovers (1926-1973)

Persoonlijke gegevens Emanuel Jan Roovers 


Gezin van Emanuel Jan Roovers

(1) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd te Amsterdam.


(2) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd.


(3) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd.


Notities over Emanuel Jan Roovers

Jan (eerste van rechts) is door een noodlottig ongeval overleden in het Amsterdamrijnkanaal te Diemen.

Jan was meubelstoffeerder en woninginrichter in Amsterdam, woonde in Tolstraat,Serphatiepark, en verhuisde naar Diemen.
Zijn zaak had hij in de Piet Agorastraat in Amsterdam Oost.

Zijn tweede vrouw Eefje Verburg had uit een eerder huwelijk een zoon Jurian die door Jan was geadopteert

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emanuel Jan Roovers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Emanuel Jan Roovers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Emanuel Jan Roovers


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 maart 1926 lag tussen -1,7 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
      • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
      • 16 maart » Robert Goddard lanceert de eerste raket met vloeibare brandstof.
      • 26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
      • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
      • 10 december » Edmund Germer krijgt octrooi op de fluorescentielamp (tl-lamp).
    • De temperatuur op 10 mei 1973 lag tussen 4,4 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 8,7 mm neerslag gedurende 6,7 uur. Er was 5,9 uur zonneschijn (38%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 3 april » Lancering van ruimtestation Saljoet 2.
      • 7 juni » De Eemshaven wordt door koningin Juliana officieel geopend.
      • 10 juli » De Bahama's krijgen onafhankelijkheid binnen het Brits Gemenebest.
      • 24 september » Guinee-Bissau verklaart zich onafhankelijk van Portugal.
      • 4 november » In Nederland vindt de eerste autoloze zondag plaats, als gevolg van de oliecrisis. De snelwegen zijn uitgestorven en worden enkel nog gebruikt door fietsers en rolschaatsers.
      • 20 december » De Spaanse premier Luis Carrero Blanco komt in Madrid om het leven bij een bomaanslag, gepleegd door vier ETA terroristen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Jan Roovers


    De publicatie Stamboom Roovers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Karel Roovers, "Stamboom Roovers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roovers/I4748.php : benaderd 22 januari 2026), "Emanuel Jan Roovers (1926-1973)".