Hij is getrouwd met Sara Bloemenkooper.
Zij zijn getrouwd op 1 november 1871 te Rotterdam, hij was toen 29 jaar oud.
Kind(eren):
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Levie Knap
Geslacht: Vrouw
Geboorte: 6 mrt 1875 - Rotterdam, Zuid-Holland, Netherlands
Vader: Levie Knap
Moeder: Sara Bloememkoper
Geboorte: 6 mrt 1875 - Rotterdam, Zuid-Holland, Netherlands
Kind: Elizabeth Knap
Leeftijd vader: 32y
Indexeren Project (Batch) Nummer: C04167-5
Oorsprong systeem: Netherlands-EASy
GS film nummer: 297050
Referentie-ID: 1036
Toegevoegd via een Instant Discovery™
Stambomen op MyHeritage
Familiesite: Lusse-van der Linden
Familiestamboom: 140899681-13
Levie KnapGeboorte: Rotterdam, Zuid-Holland, NederlandOverlijden: 14 jan 1932 - Rotterdam, Zuid-Holland, NederlandPartner: Sara BloemenkooperCertificaat #: 253Notities: akte nr. 253Citaat: Rotterdam 1932 a022v
Neem er nota van dat getrouwde vrouwen werden geregistreerd onder hun meisjesnaam en niet onder hun getrouwde achternamen. Overlijdensgevallen werden gewoonlijk vastgelegd in de gemeenten waar het overlijden plaatsvond, zelfs als de overledene geen inwoner was. In dat geval werd een kopie van het overlijdensrecord gewoonlijk verzonden naar de woonplaats van de overledene.
Deze index bevat ook het registernummer - een uniek nummer per record en jaar. Het jaar en het registernummer zijn essentiële informatie voor het bestellen van een kopie van het originele overlijdensrecord bij het Stadsarchief Rotterdam (Rotterdam City Archives). Het originele record kan aanvullende informatie opleveren, zoals het beroep van de overledene, of de partner en de ouders van de overledene nog leefden of ook overleden waren en de namen van de informanten of getuigen (die soms familieleden of buren waren).
Deze index werd gemaakt door de medewerkers en vrijwilligers van het Stadsarchief Rotterdam en werd verkregen van www.rotterdamopendata.nl .