Stamboom Ron Peek » Antje Johanna (Ans) Peek (1947-2010)

Persoonlijke gegevens Antje Johanna (Ans) Peek 

Bron 1

Gezin van Antje Johanna (Ans) Peek

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Johanna (Ans) Peek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Johanna (Ans) Peek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Johanna (Ans) Peek

Gijsbertus Peek
1873-< 1929
Jansje Meijer
1874-1925
Nicolaas Peek
1917-1989

Antje Johanna (Ans) Peek
1947-2010


(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. van Eijk Compeer Web Site, Kees van Eijk, 23 november 2014
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: van Eijk Compeer Web Site

      Familiestamboom: 208292371-1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 maart 1947 lag tussen 3,1 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Jean-Marie Happart, Belgisch politicus
      • 14 maart » José Happart, Belgisch politicus
      • 16 april » Tijdens een grote brand op 16 april en 17 april ontploffen twee schepen met ammoniumnitraat (en zwavel), de Grand Camp en de High Flyer, in de haven van Texas City. Zeshonderd personen komen om.
      • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
      • 1 oktober » In het dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst het stripverhaal Nero.
      • 2 november » Eerste (en enige) vlucht van de Spruce Goose (Hughes H-4 Hercules), het vliegtuig met de grootste vleugelspanwijdte dat ooit heeft gevlogen.
    • De temperatuur op 2 november 2010 lag tussen 8,3 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 12 januari » Haïti wordt getroffen door een aardbeving met een kracht van 7,0 op de schaal van Richter. Veel gebouwen worden verwoest en minstens 230.000 mensen komen om.
      • 12 februari » De Georgische rodelaar Nodar Koemaritasjvili komt bij een zwaar ongeluk op een training van de Olympische Spelen om het leven.
      • 23 februari » Leiders uit Latijns-Amerika en de Caraïben verenigen zich in een regionaal economisch blok waar Canada en de Verenigde Staten buiten zijn gelaten.
      • 17 augustus » In het Walt Disney Studios Park wordt het themagebied Toy Story Playland geopend.
      • 23 september » Uit een peiling blijkt dat bijna de helft van de Roemenen vindt dat zij er beter aan toe waren, toen de stalinistische dictator Nicolae Ceaușescu hun land bestuurde.
      • 28 november » In Ivoorkust wordt de tweede ronde van de presidentsverkiezingen gehouden. Een conflict tussen de twee kandidaten, Laurent Gbagbo en Alassane Ouattara, en hun aanhangers over de uitslag loopt uit op een politieke crisis in het land.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Peek

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Peek.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Peek.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Peek (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Ron Peek is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ron Peek, "Stamboom Ron Peek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ron-peek/R216.php : benaderd 28 januari 2026), "Antje Johanna (Ans) Peek (1947-2010)".