Stamboom Roks/Scheffer » Tijsina Helena Broekhuijzen (1851-1904)

Persoonlijke gegevens Tijsina Helena Broekhuijzen 

  • Zij is geboren in het jaar 1851 in IJsselmonde.
  • Zij is overleden op 28 september 1904 in Rotterdam, zij was toen 53 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 september 2011.

Gezin van Tijsina Helena Broekhuijzen

Zij is getrouwd met Volkert Roos.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1882 te Rotterdam, zij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Ibeltje Roos  1883-1904
  2. Trijntje Roos  1884-????
  3. Dirkje Roos  1885-1910
  4. Albertus Roos  1887-????
  5. Henderika Roos  1889-1892
  6. Cornelia Roos  1891-????
  7. Henderika Roos  1892-1894

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Tijsina Helena Broekhuijzen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Tijsina Helena Broekhuijzen

Tijsina Helena Broekhuijzen
1851-1904

1882

Volkert Roos
1850-1914

Ibeltje Roos
1883-1904
Trijntje Roos
1884-????
Dirkje Roos
1885-1910
Albertus Roos
1887-????
Cornelia Roos
1891-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 mei 1882 lag rond de 13,3 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
    • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
    • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
    • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
    • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
  • De temperatuur op 28 september 1904 lag tussen 4,7 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
    • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
    • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
    • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Broekhuijzen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
T.N.S. Roks-Scheffer, "Stamboom Roks/Scheffer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roks-scheffer/I732.php : benaderd 1 maart 2026), "Tijsina Helena Broekhuijzen (1851-1904)".