Stamboom Rogier » Catharina Francisca RENSSEN (1888-????)

Persoonlijke gegevens Catharina Francisca RENSSEN 


Gezin van Catharina Francisca RENSSEN

Zij is getrouwd met Jan Willem EVERS.Bron 2

Willem WESTRIK was hierbij getuige.
Gerrit Jan Willem EVERS was hierbij getuige.
Ype JONGBLOED was hierbij getuige.

Zij zijn getrouwd op 7 november 1907 te Deventer, Gemeente Deventer, Provincie Overijssel, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Jan Willem EVERS  1909-1945
  2. Antonie EVERS  1910-1911
  3. Wilhelmina EVERS  1916-1916
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Francisca RENSSEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Francisca RENSSEN

Catharina Francisca RENSSEN
1888-????

1907
Antonie EVERS
1910-1911

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Deventer, Register van geboorten 1888; NL-DvSA, Stadsarchief en Athenaeumbibliotheek, ID 0724, Burgerlijke stand Deventer, inv.nr. 38, NL-DvSA; ID 0724; Inv.n.r 38, Ambtenaar van de Burgerlijke Stand van de gemeente Deventer, Aktenummer 219 / NL-DvHCO, HCO Stadsarchief Deventer
  2. BS Deventer, Register van huwelijken 1907, Toegangsnummer: 0123 Burgerlijke Stand in Overijssel, Inventarisnummer: 2732, Aktenummer 168 / Historisch Centrum Overijssel (HCO)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 april 1888 lag rond de 0,5 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
  • De temperatuur op 7 november 1907 lag tussen -2,1 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam RENSSEN

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam RENSSEN.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over RENSSEN.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam RENSSEN (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Rogier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Rogier, "Stamboom Rogier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rogier/I8951580.php : benaderd 16 januari 2026), "Catharina Francisca RENSSEN (1888-????)".