Stamboom Rogier » Martina SEVEREIN (1904-)

Persoonlijke gegevens Martina SEVEREIN 


Gezin van Martina SEVEREIN

Zij is getrouwd met Hendrikus KOERS.

Zij zijn getrouwd op 24 mei 1922 te Deventer, Gemeente Deventer, Provincie Overijssel, Nederland, zij was toen 18 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martina SEVEREIN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martina SEVEREIN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martina SEVEREIN

Martina SEVEREIN
1904-????

1922

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Martina SEVEREIN



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Deventer, Register van geboorten 1904, NL-DvSA, Stadsarchief en Athenaeumbibliotheek, ID 0724, Burgerlijke stand Deventer, inv.nr. 170, NL-DvSA, ID 0724, inv.nr. 170, Ambtenaar van de Burgerlijke Stand van de gemeente Deventer, Aktenummer 184 / NL-DvHCO, HCO Stadsarchief Deventer
    2. BS Deventer, Register van huwelijken 1922, Toegangsnummer: 0123 Burgerlijke Stand in Overijssel Inventarisnummer: 2741, Aktenummer 122 / Historisch Centrum Overijssel (HCO)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 maart 1904 lag tussen 1,5 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
      • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
      • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
      • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
      • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
      • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
    • De temperatuur op 24 mei 1922 lag tussen 15,6 °C en 32,8 °C en was gemiddeld 24,5 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
      • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
      • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
      • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
      • 27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
      • 24 november » Mussolini krijgt van het Italiaanse parlement voor één jaar dictatoriale bevoegdheden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam SEVEREIN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SEVEREIN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SEVEREIN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SEVEREIN (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Rogier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Rogier, "Stamboom Rogier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rogier/I7213759.php : benaderd 4 maart 2026), "Martina SEVEREIN (1904-)".