Stamboom Rogier » Elsje ZEEMAN (1845-1910)

Persoonlijke gegevens Elsje ZEEMAN 


Gezin van Elsje ZEEMAN

Zij is getrouwd met Derk GOLDENBELD.

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1872 te Deventer, Gemeente Deventer, Provincie Overijssel, Nederland, zij was toen 27 jaar oud.


weduwnaar van Hermina Hendrika van Zee; vader bruid ook Abraham Zeemans; moeder bruid ook Teuntje Wessels

Kind(eren):

  1. Heinrich GOLDENBELD  1875-1952 
  2. Rika GOLDENBELD  1878-1949
  3. Aaltje GOLDENBELD  1881-????
  4. NN GOLDENBELD  1884-1884
  5. NN GOLDENBELD  1886-1886

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elsje ZEEMAN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elsje ZEEMAN

Elsje ZEEMAN
1845-1910

1872
NN GOLDENBELD
1884-1884
NN GOLDENBELD
1886-1886

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Deventer, Register van overlijden 1910, NL-DvHCO, HCO Stadsarchief Deventer, ID 0724, Burgerlijke stand Deventer, inv.nr. 144, NL-DvHCO, ID 0724, inv.nr. 144, Ambtenaar van de Burgerlijke Stand van de gemeente Deventer, Aktenummer 435 / NL-DvHCO, HCO Stadsarchief Deventer

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 mei 1872 lag rond de 17,3 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 48%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1872: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Bij Owens Valley (Californië) ontstaat een aardverschuiving over 50 kilometer lengte.
    • 9 april » Samuel R. Percy verkrijgt octrooi op melkpoeder.
    • 10 mei » Victoria Woodhull wordt de eerste vrouw die wordt genomineerd voor president van de Verenigde Staten.
    • 30 november » Eerste voetbalinterland ooit, gespeeld op Hamilton Crescent, Glasgow, tussen Schotland en Engeland, eindigt in 0-0 ten overstaan van 4.000 toeschouwers.
    • 9 december » P.B.S. Pinchback wordt de eerste zwarte gouverneur van een Amerikaanse staat.
  • De temperatuur op 20 december 1910 lag tussen 2,1 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
    • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
    • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam ZEEMAN

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam ZEEMAN.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over ZEEMAN.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam ZEEMAN (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Rogier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Rogier, "Stamboom Rogier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rogier/I55736812.php : benaderd 19 januari 2026), "Elsje ZEEMAN (1845-1910)".