1823 den 23e maart: "Heeft de Regter gerapporteerd dat de personen van Hendrika Staats, huisvrouw van Derk Hendriks, Hendrik Hendriks, Johanna Hendriks en Laurens Denker, arbeiders, alle woonachtig te Deventer, ... in de nacht. van den 19e januari dezes Jaars te hebben schuldig gemaakt aan diefstal van een partij Stroo..."
De temperatuur op 6 november 1791 lag rond de 0,0 °C. Er was 26 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: P. Rogier, "Stamboom Rogier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rogier/I45037232.php : benaderd 1 maart 2026), "Johanna HENDRIKS (± 1791-????)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.