Stamboom Rogier » Johanna KOOPMAN (1883-1885)

Persoonlijke gegevens Johanna KOOPMAN 

Bron 1
  • Zij is geboren op 18 november 1883 in Holten, Gemeente Rijssen-Holten, Provincie Overijssel, Nederland.
  • Zij is overleden op 23 april 1885 in Holten, Gemeente Rijssen-Holten, Provincie Overijssel, Nederland, zij was toen 1 jaar oud.
  • Een kind van Jan KOOPMAN en Geertruida LANDUWER
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 juni 2025.

Gezin van Johanna KOOPMAN

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna KOOPMAN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna KOOPMAN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna KOOPMAN

Jan KOOPMAN
1820-1884
Jan KOOPMAN
1850-1885

Johanna KOOPMAN
1883-1885


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johanna KOOPMAN



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genealogie Holtenaren en aanverwanten, Persoonslijst, 3022 / Oudheidkamer Hoolt'n

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 november 1883 lag rond de 6,2 °C. Er was 11 mm neerslag. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
      • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
      • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
      • 27 augustus » Uitbarsting van de Krakatau, met een vloedgolf tot gevolg.
      • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.
      • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
    • De temperatuur op 23 april 1885 lag rond de 14,6 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Grover Cleveland wordt beëdigd als 22e president van de Verenigde Staten
      • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
      • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
      • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
      • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
      • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam KOOPMAN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KOOPMAN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KOOPMAN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KOOPMAN (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Rogier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Rogier, "Stamboom Rogier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rogier/I34444941.php : benaderd 24 januari 2026), "Johanna KOOPMAN (1883-1885)".