Stamboom Rogier » Maria Clasina STEVENS (1874-1956)

Persoonlijke gegevens Maria Clasina STEVENS 


Gezin van Maria Clasina STEVENS

Zij is getrouwd met Albert EEKHUIS.Bron 2

Martinus Johannes BRANSZ was hierbij getuige.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1895 te Deventer, Gemeente Deventer, Provincie Overijssel, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Albert EEKHUIS  1895-???? 
  2. NN EEKHUIS  1896-1896
  3. Jacoba EEKHUIS  1897-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Clasina STEVENS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Clasina STEVENS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Clasina STEVENS

Maria Clasina STEVENS
1874-1956

1895
NN EEKHUIS
1896-1896

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Deventer, Register van geboorten 1874, Toegangsnummer: 0123 Burgerlijke Stand in Overijssel, Inventarisnummer: 2589, 0123.2589 Deventer, registers van geboorten, Aktenummer 203 / Historisch Centrum Overijssel (HCO)
    2. BS Deventer, Register van huwelijken 1895, Toegangsnummer: 0123 Burgerlijke Stand in Overijssel, Inventarisnummer: 2726, Aktenummer 95 / Historisch Centrum Overijssel (HCO)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 april 1874 lag rond de 11,3 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 59%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1874: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Afschaffing van de 'differentiële rechten' in Nederlands-Indië; de in- en uitvoerrechten worden gelijk voor Nederlanders en buitenlanders. Minister van Koloniën Fransen van de Putte verwezenlijkt hiermee een belangrijk liberaal programmapunt.
      • 1 januari » De stad New York annexeert de Bronx.
      • 14 maart » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
      • 15 april » In Parijs start een groep jonge, voornamelijk impressionistische kunstenaars een geruchtmakende expositie.
      • 5 juni » K.S.R.V. Njord opgericht, eerste Nederlandse studentenroeivereniging.
    • De temperatuur op 30 mei 1895 lag rond de 20,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
      • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
      • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
      • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
      • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
      • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
    • De temperatuur op 23 september 1956 lag tussen 11,6 °C en 24,0 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
      • 5 januari » Eerste NTS-journaal op de Nederlandse televisie. Onderwerpen: hardnekkige gladheid, interview met Caroline, de dochter van schaakkampioen Max Euwe en jonge stieren door de straten van Pamplona.
      • 2 maart » Marokko wordt onafhankelijk.
      • 21 april » De autosnelweg Brussel-Oostende wordt ingehuldigd door Koning Boudewijn.
      • 15 mei » Encycliek Haurietis Aquas van paus Pius XII over de Heilig Hartverering.
      • 13 september » IBM lanceerde de eerste harde schijf voor dataopslag: de RAMAC
      • 1 november » Encycliek Laetamur Admodum van Paus Pius XII met een hernieuwde oproep tot gebed voor vrede in Polen, Hongarije en het Midden-Oosten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam STEVENS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam STEVENS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over STEVENS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam STEVENS (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Rogier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Rogier, "Stamboom Rogier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rogier/I13467238.php : benaderd 6 februari 2026), "Maria Clasina STEVENS (1874-1956)".