Stamboom Roessen » Wilhelmus Antonius van der Hoeven (1902-)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Antonius van der Hoeven 


Gezin van Wilhelmus Antonius van der Hoeven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Antonius van der Hoeven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Antonius van der Hoeven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Antonius van der Hoeven


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.erfgoedleiden.nl/collecties/personen/zoek-op-personen/deeds/4c91a531-3a79-474f-009e-be992bc57884?person=3f46aece-c7c9-6d12-5ae0-7388e307f989

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 augustus 1902 lag tussen 7,6 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (19%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
      • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1896 » Artur Marczewski, Pools voetballer († 1945)
    • 1899 » Louis Chiron, Monegaskisch autocoureur († 1979)
    • 1901 » Stefan Wyszyński, Pools kardinaal-aartsbisschop van Gniezno en Warschau († 1981)
    • 1902 » Regina Jonas, Duits rabbijn; eerste vrouwelijke rabbijn in de geschiedenis († 1944)
    • 1903 » Habib Bourguiba, Tunesisch politicus, president van de Republiek Tunesië 1957-1987 († 2000)
    • 1906 » Leonhard Huizinga, Nederlands schrijver († 1980)

    Over de familienaam Van der Hoeven


    De publicatie Stamboom Roessen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Alexander Roessen, "Stamboom Roessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roessen/I4887.php : benaderd 10 januari 2026), "Wilhelmus Antonius van der Hoeven (1902-)".