Stamboom Roessen » Jan van Donkelaar

Persoonlijke gegevens Jan van Donkelaar 


    Gezin van Jan van Donkelaar

    Hij is getrouwd met Antje Bouwman.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Aart van Donkelaar  1852-1909 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van Donkelaar?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Jan van Donkelaar

    Jan van Donkelaar



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Donkelaar


    De publicatie Stamboom Roessen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Alexander Roessen, "Stamboom Roessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roessen/I11880.php : benaderd 10 januari 2026), "Jan van Donkelaar".