Stamboom Roepke » Johannes Dirk Franciscus Pastoor (1888-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Dirk Franciscus Pastoor 


Gezin van Johannes Dirk Franciscus Pastoor

Hij is getrouwd met Viva Therezina Blankwaardt.

Zij zijn getrouwd op 31 mei 1915 te 's-Hertogenbosch, hij was toen 27 jaar oud.Bron 1


Tijdbalk Johannes Dirk Franciscus Pastoor

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Dirk Franciscus Pastoor

Johannes Dirk Franciscus Pastoor
1888-????

1915

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijksregister 's-Hertogenbosch Toegangsnr.550, akte 117

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 mei 1915 lag tussen 2,1 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.

Over de familienaam Pastoor

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pastoor.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pastoor.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pastoor (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Roepke is opgesteld door Hans Roepke (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Roepke, "Stamboom Roepke", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roepke/I522.php : benaderd 10 januari 2026), "Johannes Dirk Franciscus Pastoor (1888-????)".