Stamboom Robert Raat » Heyman Adriaensz van de Wael (1520-1560)

Persoonlijke gegevens Heyman Adriaensz van de Wael 

  • Hij is geboren in het jaar 1520.
  • Hij is overleden in het jaar 1560, hij was toen 40 jaar oud.

Gezin van Heyman Adriaensz van de Wael

Hij is getrouwd met Aeltgen Cornelisdr van der Croft.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Heyman Adriaensz van de Wael?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Heyman Adriaensz van de Wael

Heyman Adriaensz van de Wael
1520-1560



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Wael


De publicatie Stamboom Robert Raat is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Raat, "Stamboom Robert Raat", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-robert-raat/I213.php : benaderd 14 januari 2026), "Heyman Adriaensz van de Wael (1520-1560)".