Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters » Joannes de Goeyse (1915-1990)

Persoonlijke gegevens Joannes de Goeyse 


Gezin van Joannes de Goeyse

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes de Goeyse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes de Goeyse

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes de Goeyse


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 mei 1915 lag tussen 9,7 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
      • 24 april » De Armeense Genocide begint.
      • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
      • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
    • De temperatuur op 6 december 1990 lag tussen -1,9 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Er raast een storm door West-Europa die windsnelheden bereikt van 156km/h. In Nederland vallen negentien doden en in België elf. Onder de doden zijn drie brandweermannen die omkomen bij het blussen van een brand in hotel Huis ter Duin in Noordwijk aan Zee.
      • 10 april » De Angolese verzetsgroep UNITA stelt de regering in Luanda voor om spoedig onderhandelingen over een vredesregeling te beginnen.
      • 11 april » Om gezondheidsredenen draagt Moeder Teresa haar taak als generaal-overste van haar orde over.
      • 25 mei » Troepen van de Liberiaanse president Samuel Doe melden de herovering van de stad Buchanan.
      • 16 juli » Cyprus verzoekt om toetreding tot de Europese Gemeenschap.
      • 24 september » De West-Duitse president Richard von Weizsäcker ondertekent in Bonn het verdrag over de Duitse eenwording. Met het plaatsen van de handtekening is de DDR ook geen lid meer van het Warschaupact.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Goeyse


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peeters Mathieu, "Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-riske/I9762.php : benaderd 23 september 2026), "Joannes de Goeyse (1915-1990)".