Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters » Maria van Dinant

Persoonlijke gegevens Maria van Dinant 

  • Zij is geboren.

Gezin van Maria van Dinant

Zij is getrouwd met Walter Wouter de Corswaren.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Arnould de Corswaren  ± 1300-± 1365 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria van Dinant?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria van Dinant

Maria van Dinant


Arnould de Corswaren
± 1300-± 1365

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Dinant


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peeters Mathieu, "Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-riske/I8113.php : benaderd 25 december 2025), "Maria van Dinant".