Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters » Rosa van Kemenade (1904-1986)

Persoonlijke gegevens Rosa van Kemenade 

Bron 1

Gezin van Rosa van Kemenade

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rosa van Kemenade?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rosa van Kemenade

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rosa van Kemenade

Rosa van Kemenade
1904-1986


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Familie Vanneuville (verwant.nl), Sven Vanneuville, Rosa Van Kemenade, 19 maart 2015
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Familie Vanneuville (verwant.nl)
    Stamboom: Vanneuville

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 september 1904 lag tussen 5,2 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
    • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
  • De temperatuur op 28 februari 1986 lag tussen -6,7 °C en 2,5 °C en was gemiddeld -2,1 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (31%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Spanje en Portugal worden lid van de Europese Gemeenschap.
    • 17 februari » Ondertekening te Luxemburg van de Europese Akte.
    • 25 februari » Na vier dagen van massale demonstraties in de Filipijnen (later bekend geworden als EDSA-revolutie), ontvlucht president Ferdinand Marcos het paleis en wordt Corazon Aquino de nieuwe Filipijnse president.
    • 14 mei » Het Nederlands voetbalelftal verliest in Dortmund met 3-1 van West-Duitsland. Spits Rudi Völler scoort tweemaal in de oefenwedstrijd.
    • 21 augustus » Ruim 1700 mensen komen om het leven na een limnische uitbarsting bij het Nyosmeer in Kameroen.
    • 29 oktober » De lokale omroep Vrolek wordt opgericht naar aanleiding van het Lekkerkerkse gifschandaal. De burgemeester leest een tijd lang iedere dag om 18:00 uur het laatste nieuws over dit schandaal voor, live op de radio.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Kemenade


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peeters Mathieu, "Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-riske/I5742.php : benaderd 23 september 2026), "Rosa van Kemenade (1904-1986)".