Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters » Anna van Royen (1600-1667)

Persoonlijke gegevens Anna van Royen 

Bron 1

Gezin van Anna van Royen

Zij is getrouwd met Egidius Stuer.

Zij zijn getrouwd te Bazel.


Kind(eren):

  1. Pauwel Stuer  1621-1668
  2. Judoca Stuer  1628-1664
  3. Anna Stuer  1634-1669
  4. Egidius Stuer  1637-1690
  5. Petrus Stuer  1639-????
  6. Christina Stuer  1642-1669


Notities over Anna van Royen

Temse, Scte-Amelberga, Paragraaf-6

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna van Royen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna van Royen

Anna van Royen
1600-1667


Egidius Stuer
1592-1653

Pauwel Stuer
1621-1668
Judoca Stuer
1628-1664
Anna Stuer
1634-1669
Egidius Stuer
1637-1690
Petrus Stuer
1639-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1600: Bron: Wikipedia
    • 8 februari » Giordano Bruno wordt tot de brandstapel veroordeeld door de Katholieke Kerk.
    • 17 februari » Giordano Bruno wordt na een proces van zeven jaar door de Romeinse inquisitie verbrand.
    • 19 april » Het Nederlandse Galjoen De Liefde bereikte als eerste Japan.
    • 2 juli » Slag bij Nieuwpoort.
    • 17 december » Huwelijk tussen Hendrik IV en Maria de' Medici.
    • 31 december » De Britse Oost-Indische Compagnie wordt opgericht.
  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
    • 19 juni » De tocht naar Chatham vangt aan. Bij deze succesvolle Nederlandse aanval op Engeland tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog wordt een aanzienlijk deel van de Engelse vloot in brand gestoken en het vlaggenschip van de Engelse vloot, de HMS Royal Charles wordt buitgemaakt.
    • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.
    • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Royen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peeters Mathieu, "Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-riske/I3548.php : benaderd 28 juli 2026), "Anna van Royen (1600-1667)".