Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters » Maria van den Bosch (1919-2011)

Persoonlijke gegevens Maria van den Bosch 


Gezin van Maria van den Bosch

Zij is getrouwd met Jan "John" Armirotto.

Zij zijn getrouwd op 22 februari 1941 te Deurne, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria van den Bosch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria van den Bosch

Maria van den Bosch
1919-2011

1941

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 januari 1919 lag tussen 1,9 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 1,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
    • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
    • 11 augustus » Friedrich Ebert, de eerste president van de nieuwe Duitse Republiek tekent de grondwet: de Weimarrepubliek is een feit.
    • 23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
    • 7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
    • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
  • De temperatuur op 22 februari 1941 lag tussen -1,9 °C en 3,4 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 7 april » De Nederlandse hulpmijnenveger Maria R. Ommering raakt beschadigd door een exploderende mijn tijdens een veegactie in Milford Haven.
    • 13 april » Neutraliteitsovereenkomst wordt getekend tussen de Sovjet-Unie en Japan.
    • 4 juni » De voormalige Nederlandse mijnenlegger Van Meerlant gaat in Britse dienst verloren door een mijnexplosie, 42 Britse opvarenden komen om het leven.
    • 13 september » Oprichting van de Venezolaanse partij Democratische Actie.
    • 3 oktober » De eerste spuitbussen op drijfgas komen op de markt, in de VS.
    • 15 december » De Nederlandse onderzeeboot O 16 zinkt door een explosie van een Japanse mijn.
  • De temperatuur op 15 juli 2011 lag tussen 12,8 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 11,0 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 27 februari » Meer dan achthonderd gezinnen verliezen in de Boliviaanse hoofdstad La Paz hun huizen als gevolg van overvloedige regen en aardverschuivingen.
    • 2 mei » De Schot John Higgins wordt voor de vierde keer wereldkampioen snooker door in de finale de Engelsman Judd Trump met 18-15 te verslaan.
    • 24 augustus » Het Nederlands voetbalelftal bereikt de eerste plaats op de FIFA-wereldranglijst. Dit voor de eerste keer sinds de oprichting van de lijst in 1992.
    • 1 september » De muziekzender TMF stopt met uitzenden in Nederland.
    • 11 september » In New York wint de Australische tennisspeelster Samantha Stosur de US Open door in de finale Serena Williams te verslaan.
    • 21 november » Ruud Vreeman wordt in Nieuwegein tijdens de algemene ledenvergadering van de Nederlandse IJshockey Bond (NIJB) gekozen tot voorzitter.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Bosch


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peeters Mathieu, "Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-riske/I3111.php : benaderd 24 september 2026), "Maria van den Bosch (1919-2011)".