Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters » Florentinus van Ranst (1914-1981)

Persoonlijke gegevens Florentinus van Ranst 


Gezin van Florentinus van Ranst

Hij is getrouwd met Philomena Florentina de Leeuw.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Roger Jan van Ranst  1945-2023 
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Florentinus van Ranst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Florentinus van Ranst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Florentinus van Ranst


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 februari 1914 lag tussen 2,7 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 12 april » Wielrenner Piet van Nek sr. komt zwaar ten val op de wielerbaan van Leipzig. Twee dagen later overlijdt hij.
      • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
      • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
      • 28 juni » Aartshertog Frans Ferdinand van Oostenrijk wordt doodgeschoten in Sarajevo door Gavrilo Princip. Deze gebeurtenis vormt de aanleiding tot de Eerste Wereldoorlog.
      • 4 augustus » Eerste Wereldoorlog: Duitse troepen vallen België binnen, waardoor het Verenigd Koninkrijk de oorlog verklaart aan Duitsland.
      • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
    • De temperatuur op 11 mei 1981 lag tussen 14,5 °C en 25,4 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (84%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
    • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
      • 2 januari » De Britse politie arresteert de Yorkshire Ripper.
      • 16 juni » Grisja Filipov wordt voorzitter van de Raad van Ministers in Bulgarije.
      • 25 november » Een groep van circa honderd huurlingen probeert de regering van president France-Albert René omver te werpen. Als de actie mislukt, kapen 44 huurlingen een toestel van Air India met 79 mensen aan boord.
      • 11 december » Bloedbad van El Mozote: 900 dorpsbewoners worden door het leger van El Salvador uitgemoord.
      • 13 december » Generaal Wojciech Jaruzelski kondigt in Polen de staat van beleg af.
      • 13 december » Israël annexeert de Syrische Golanhoogten
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1911 » Yoshio Kodama, Japans crimineel en oorlogsmisdadiger († 1984)
    • 1913 » Jan Willem Hees, Nederlands marineofficier en acteur (overleden 1989
    • 1914 » Alphons Gaalman, Nederlands organist, pianist, componist en dirigent († 1986)
    • 1914 » Sándor Képíró, Hongaars oorlogsmisdaadverdachte († 2011)
    • 1918 » Mariano Mores, Argentijns componist, dirigent en pianist († 2016)
    • 1919 » Jack Palance, Amerikaans acteur († 2006)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Ranst


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peeters Mathieu, "Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-riske/I3001.php : benaderd 24 december 2025), "Florentinus van Ranst (1914-1981)".