Let op: Was ouder dan 65 jaar (69) toen kind (Elisabeth Kegels) werd geboren (26 oktober 1810).
(1) Hij is getrouwd met Joanna Catharina "Jeanne" Langbeen.
Zoon Joannes kwam bij het leger van Napoleon. Geboorte akte volgens Napoleon is 1777 maar deze Joannes is al gestorven?
Blauwe ogen, zwarte wenkbrauwen
Zij zijn getrouwd op 29 april 1768 te Hingene (Bornem), België, hij was toen 26 jaar oud.
Kind(eren):
(2) Hij is getrouwd met Isabella Catharina Vermeiren.
Zij zijn getrouwd op 9 juli 1802 te Hingene (Bornem), België, hij was toen 61 jaar oud.
Kind(eren):
- Was 60 jaar in 1796, bij akte van overlijden van zoon 'Jean Frans' was hij dan weer 66jaar oud. Terwijl hij eerder in 1796 al zestig jaar zou geweest zijn. Iets is er dus fout gelopen. Hij is welgeboren tussen 1736-1740 in de omgeving van puurs.
In 1802 huwt een Frans Kegels in Hingene met Isabella Vermeiren. Zijn geboorte ligt rond de geschatte datum van de eerste relatie. In de huwelijksakte staat niets over een eerder huwelijk, toch treed de nieuwe vrouw op bij de geboorte van kleinkind Josephus (1803). Daardoor vermoed ik dat dit het tweede huwelijk is.
Hij had vermoedelijk Joanna Maria "jeanette" Kegels als zus, overleden op 23 sep 1801 in Bornem. Gehuwd met Antonius De Saeger
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Franciscus "Frans" Kegels | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) 1768 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Joanna Catharina "Jeanne" Langbeen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) 1802 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Isabella Catharina Vermeiren | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.