De temperatuur op 2 mei 1907 lag tussen 3,7 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 3,8 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
Trouwdag 22 november 1929
De temperatuur op 22 november 1929 lag tussen 3,1 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
1 april » Introductie van de jojo in New York.
18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
Dag van overlijden 25 mei 1989
De temperatuur op 25 mei 1989 lag tussen 12,7 °C en 29,6 °C en was gemiddeld 21,5 °C. Er was 14,3 uur zonneschijn (89%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
8 februari » De politie in Paraguay arresteert een aantal hoge functionarissen die te boek staan als aanhangers van de net afgezette president Alfredo Stroessner.
14 maart » Colby O'Donis, Amerikaans singer-songwriter
9 april » Sovjettroepen maken een bloedig einde (achttien doden) aan een demonstratie van enkele duizenden Georgiërs in de hoofdstad Tbilisi.
10 juni » Frankrijks beroemdste misdadiger Albert Spaggiari overlijdt.
21 juni » Rechter Giovanni Falcone, de belangrijkste bestrijder van de maffia en een van de best beschermde personen in Italië, ontsnapt ternauwernood aan een bomaanslag op zijn vakantiewoning op Sicilië.
23 juli » Greg LeMond wint de 76ste editie van de Ronde van Frankrijk. De Amerikaanse wielrenner doet dat in de afsluitende tijdrit naar Parijs, waarbij hij zijn Franse collega Laurent Fignon uit de gele trui rijdt. Het verschil bedraagt uiteindelijk slechts acht seconden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Peeters Mathieu, "Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-riske/I263.php : benaderd 23 september 2026), "Felix Janssens (1907-1989)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.