Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters » Stephania Elisabeth Jansegers (1915-2000)

Persoonlijke gegevens Stephania Elisabeth Jansegers 


Gezin van Stephania Elisabeth Jansegers

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Stephania Elisabeth Jansegers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Stephania Elisabeth Jansegers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Stephania Elisabeth Jansegers

Maria Bijl
1861-1931

Stephania Elisabeth Jansegers
1915-2000


(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 april 1915 lag tussen -0,6 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
      • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
      • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
      • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
      • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
      • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
    • De temperatuur op 20 januari 2000 lag tussen 3,6 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
      • 17 maart » In Oeganda plegen meer dan 300 aanhangers van een occulte sekte collectief zelfmoord.
      • 17 maart » Oprichtster Nina Brink brengt het Internet-bedrijf World Online naar de beurs.
      • 15 mei » Zwemmer Ian Thorpe uit Australië scherpt in Sydney zijn eigen en één dag oude wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.45,51.
      • 17 mei » Galatasaray wint de UEFA Cup. In de finale in Kopenhagen zegeviert de Turkse voetbalclub na strafschoppen (4-1) ten koste van het Engelse Arsenal.
      • 28 juni » Na zeven maanden getouwtrek keert het zesjarige bootvluchtelingetje Elián Gonzales met zijn vader terug naar Cuba.
      • 25 juli » Een vliegtuigongeluk in een voorstad van Parijs met een Concorde kost 113 mensenlevens. De ramp leidde uiteindelijk tot de beëindiging van het Concorde-programma in 2003.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Jansegers


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peeters Mathieu, "Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-riske/I25418.php : benaderd 23 september 2026), "Stephania Elisabeth Jansegers (1915-2000)".