Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters » Philomena Benedicta van Assche

Persoonlijke gegevens Philomena Benedicta van Assche 


Gezin van Philomena Benedicta van Assche

Zij is getrouwd met Franciscus "Frans" Pauwels.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Petrus Joannes Pauwels  1866-1950 
  2. Emmanuel Pauwels  1868-1934 
  3. Josephus Pauwels  1870-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Philomena Benedicta van Assche?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Philomena Benedicta van Assche


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Assche


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peeters Mathieu, "Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-riske/I25126.php : benaderd 25 december 2025), "Philomena Benedicta van Assche".