De temperatuur op 27 oktober 1915 lag tussen -2,7 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
Dag van overlijden 30 november 1994
De temperatuur op 30 november 1994 lag tussen 4,1 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
23 maart » De Mexicaanse presidentskandidaat Luis Donaldo Colosio wordt vermoord in Tijuana.
14 april » Muitende soldaten schieten vice-premier Selometsi Baholo dood in Maseru, de hoofdstad van het Lesotho.
4 juli » In Rwanda valt de hoofdstad Kigali in handen van de RPF-strijders
30 juli » In de Colombiaanse stad Manizales, de hoofdstad van het departement Caldas, wordt het Estadio Palogrande geopend met een wedstrijd tussen thuisclub Once Caldas en het Braziliaanse Cruzeiro (2-5).
22 september » Eerste uitzending van het programma Friends
7 december » Het Mauritshuis in Den Haag koopt voor ongeveer tien miljoen gulden een schilderij van de 17de-eeuwse Nederlandse schilder Meindert Hobbema, getiteld Boslandschap.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Peeters Mathieu, "Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-riske/I24720.php : benaderd 24 september 2026), "Paula Suzanna Pellecom (1915-1994)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.