Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters » Aloysius Franciscus van Landeghem (1876-1962)

Persoonlijke gegevens Aloysius Franciscus van Landeghem 


Gezin van Aloysius Franciscus van Landeghem

Hij is getrouwd met marie-joseph lecompte.

Zij zijn getrouwd op 7 november 1916 te Baguer-Morvan, 35009, Ille-et-Vilaine, Bretagne, F, hij was toen 40 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Jean van Landeghem  1922-2019 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aloysius Franciscus van Landeghem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aloysius Franciscus van Landeghem

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aloysius Franciscus van Landeghem


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 oktober 1876 lag rond de 11,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
      • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
      • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
      • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
      • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
      • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
    • De temperatuur op 7 november 1916 lag tussen 5,1 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 19,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
      • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
      • 24 april » Easter Rising in Ierland.
      • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
      • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
      • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
    • De temperatuur op 7 augustus 1962 lag tussen 11,1 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 13,3 mm neerslag gedurende 8,3 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (18%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 1 januari » West-Samoa wordt onafhankelijk van Nieuw-Zeeland.
      • 10 maart » Oprichting van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Zuid-Korea met drie aartsbisdommen en acht bisdommen.
      • 18 maart » Frankrijk en Algerije tekenen een overeenkomst die het einde van de Algerijnse Oorlog inluidt.
      • 30 mei » Begin van het WK voetbal in Chili.
      • 23 oktober » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Melbourne haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op exact één minuut: 1.00,0.
      • 25 oktober » Europa's eerste waterdrukkernreactor gaat in bedrijf, in Mol in België.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Landeghem


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peeters Mathieu, "Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-riske/I19370.php : benaderd 24 september 2026), "Aloysius Franciscus van Landeghem (1876-1962)".