Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters » Anna de Clercq

Persoonlijke gegevens Anna de Clercq 

  • Zij is geboren.

Gezin van Anna de Clercq

Zij is getrouwd met Laurentius Bettens.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Clara Bettens  1665-1733 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna de Clercq?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna de Clercq

Anna de Clercq


Clara Bettens
1665-1733

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Clercq


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peeters Mathieu, "Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-riske/I1936.php : benaderd 25 december 2025), "Anna de Clercq".