Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters » Stephanie de Kerf (????-1913)

Persoonlijke gegevens Stephanie de Kerf 


Gezin van Stephanie de Kerf

Zij is getrouwd met Petrus Augustien van Landeghem.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Rosalia van Landeghem  1879-< 1969
  2. Angelina van Landeghem  1884-1970 
  3. Isidoor van Landeghem  1886-1946 
  4. Emma van Landeghem  1889-???? 
  5. Maria van Landeghem  1896-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Stephanie de Kerf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Stephanie de Kerf


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 november 1913 lag tussen 7,3 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 3,1 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
    • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
    • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
    • 24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
    • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
    • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Kerf

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Kerf.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Kerf.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Kerf (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peeters Mathieu, "Stamboom FutureHistory van Mathieu Peeters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-riske/I15130.php : benaderd 9 februari 2026), "Stephanie de Kerf (????-1913)".