Stamboom Rinket » Froukje Katharina Rinket (1892-1981)

Persoonlijke gegevens Froukje Katharina Rinket 


Gezin van Froukje Katharina Rinket

(1) Zij is getrouwd met Bernardus Lambertus Untied.

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1914 te Groningen, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1

Gescheiden, later getrouwd met Gerrit Sinnigers, ober in "De Keijzer"

Froukje (Frouk) had een dochter: Catharina.

Het echtpaar is gescheiden 1 oktober 1920 te Groningen.Bron 1


(2) Zij is getrouwd met Gerrit Sinning.

Zij zijn getrouwd


Notities over Froukje Katharina Rinket

Getrouwd met BERNARDUS LAMBERTUS UNTIED Uithuizermeeden

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Froukje Katharina Rinket?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Froukje Katharina Rinket

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Froukje Katharina Rinket


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genlias

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 oktober 1892 lag rond de 8,5 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
      • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
      • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
      • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
      • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
      • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
    • De temperatuur op 25 mei 1914 lag tussen 5,8 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
      • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
      • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
      • 30 juli » Mobilisatie Rusland
      • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
      • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rinket

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rinket.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rinket.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rinket (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Rinket is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paula Rinket, "Stamboom Rinket", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rinket/I147.php : benaderd 1 februari 2026), "Froukje Katharina Rinket (1892-1981)".