Stamboom Rijsdijk » Johanna Maria van Doorn (± 1890-< 1980)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria van Doorn 


Gezin van Johanna Maria van Doorn

Zij is getrouwd met Hendrik van Walsem.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1916 te Utrecht, Utrecht, Nederland.Bron 1


Tijdbalk Johanna Maria van Doorn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria van Doorn

Johannes van Doorn
± 1855-????

Johanna Maria van Doorn
± 1890-< 1980

1916

Hendrik van Walsem
± 1890-< 1980


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijksakte Hendrik van Walsem (Genlias)
    2. Deel/Akte: 269
      Datum: 03-05-1916
      Geboorteplaats: Utrecht
      Geboorteplaats: Zeist
      Inventarisnr.: 266
      Vader bruid Johannes van Doorn
      Vader bruidegom Albert van Walsem
      Algemeen Toegangnr: 463
      Bruid Johanna Maria van Doorn
      Soort akte: Huwelijksakte
      Aktenummer: 269
      Leeftijd: 26
      Gemeente: Utrecht
      Inventarisnr: 266
      Bruidegom Hendrik van Walsem
      Archieflocatie Het Utrechts Archief
      Moeder bruidegom Margaretha Gijsberta van Trigt
      Archiefnaam: Het Utrechts Archief
      Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
      Leeftijd: 26
      Moeder bruid Johanna Maria Oremus
      Gebeurtenissen 3 mei 1916

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 mei 1916 lag tussen 6,9 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
      • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
      • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
      • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
      • 21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.
      • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.

    Over de familienaam Van Doorn


    De publicatie Stamboom Rijsdijk is opgesteld door E.M.K.Tol (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    E.M.K.Tol, "Stamboom Rijsdijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rijsdijk/I519.php : benaderd 16 maart 2026), "Johanna Maria van Doorn (± 1890-< 1980)".