Stamboom Rijsdijk » Maria Aben (± 1831-????)

Persoonlijke gegevens Maria Aben 

Bron 1

Gezin van Maria Aben

Zij is getrouwd met Martinus Oremus.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 7 juni 1860 te Zeist, Utrecht, Nederland.Bron 2


Tijdbalk Maria Aben

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Aben

Maria Aben
± 1831-????

1860

Martinus Oremus
± 1830-1865


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Overlijdensakte Martinus Oremus (Genlias)
  2. Partner Maria Aben
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Leeftijd: 35
    Vader Martinus Oremus
    Inventarisnr: 1246
    Soort akte: Overlijdensakte
    Overlijdensdatum: 09-04-1865
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Aktenummer: 55
    Overledene Martinus Oremus
    Deel/Akte: 55
    Archiefnaam: Het Utrechts Archief
    Aangiftedatum: 10-04-1865
    Gemeente: Zeist
    Overlijdensplaats: Zeist
    Algemeen Toegangnr: 481
    Inventarisnr.: 1246
    Moeder Aaltje van Schaik
    Geslacht: M
    Gebeurtenissen 10 april 1865
  3. Huwelijksakte Martinus Oremus (Genlias)
  4. Inventarisnr.: 1010
    Datum: 07-06-1860
    Leeftijd: 29
    Gemeente: Zeist
    Moeder bruid Catharina Joanna Hofman
    Leeftijd: 30
    Archiefnaam: Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 481
    Vader bruidegom Martinus Oremus
    Geboorteplaats: Zeist
    Vader bruid Johannes Aben
    Deel/Akte: 19
    Bruid Maria Aben
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Moeder bruidegom Aaltje van Schaik
    Inventarisnr: 1010
    Aktenummer: 19
    Bruidegom Martinus Oremus
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Geboorteplaats: Zeist
    Soort akte: Huwelijksakte
    Gebeurtenissen 7 juni 1860

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 juni 1860 lag rond de 16,1 °C. De winddruk was 1.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Executie van Ype Baukes de Graaf, de laatste voltrekking van de doodstraf in Friesland in vredestijd.
    • 3 april » De eerste rit van de Pony Express, een koeriersdienst van ruiters die post en kleine goederen vervoerden van Missouri tot Californië, vertrekt vanuit St. Joseph, Missouri.
    • 10 mei » Ontdekking van cesium door Robert Bunsen en Gustav Kirchhoff.
    • 19 juni » Een van de grootste branden die Leeuwarden ooit troffen, vindt plaats bij de Prins Frederikkazerne.
    • 13 augustus » Moord op vorst Danilo II van Montenegro in Kotor. Hij wordt opgevolgd door zijn neef Nicolaas I.
    • 26 december » In stadion Hallam Pitch in Sheffield wordt de eerste voetbalwedstrijd gespeeld en die gaat tussen Sheffield FC en Hallam FC.

Over de familienaam Aben

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Aben.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Aben.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Aben (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Rijsdijk is opgesteld door E.M.K.Tol (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E.M.K.Tol, "Stamboom Rijsdijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rijsdijk/I268.php : benaderd 16 maart 2026), "Maria Aben (± 1831-????)".