Stamboom Rijsdijk » Catharina de Greeff (± 1863-????)

Persoonlijke gegevens Catharina de Greeff 


Gezin van Catharina de Greeff

Zij is getrouwd met Petrus Marinus Oremus.

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1887 te Zeist, Utrecht, Nederland.Bron 1


Tijdbalk Catharina de Greeff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina de Greeff

Catharina de Greeff
± 1863-????

1887

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijksakte Petrus Marinus Oremus (Genlias)
  2. Moeder bruidegom Mecheld Nieuwenhuijs
    Inventarisnr: 1012
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Leeftijd: 33
    Algemeen Toegangnr: 481
    Aktenummer: 20
    Archiefnaam: Het Utrechts Archief
    Bruidegom Petrus Marinus Oremus
    Geboorteplaats: Zeist
    Gemeente: Zeist
    Moeder bruid Johanna Klomp
    Datum: 26-05-1887
    Vader bruidegom Pieter Oremus
    Inventarisnr.: 1012
    Vader bruid Johannes de Greeff
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Deel/Akte: 20
    Leeftijd: 24
    Geboorteplaats: Zeist
    Soort akte: Huwelijksakte
    Bruid Catharina de Greeff
    Gebeurtenissen 26 mei 1887

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 mei 1887 lag rond de 13,1 °C. De winddruk was 18 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
    • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.

Over de familienaam De Greeff


De publicatie Stamboom Rijsdijk is opgesteld door E.M.K.Tol (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E.M.K.Tol, "Stamboom Rijsdijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rijsdijk/I117.php : benaderd 16 maart 2026), "Catharina de Greeff (± 1863-????)".