Stamboom Rietveld » Barbera Adriaanse "Berber" van Dalen (1768-1820)

Persoonlijke gegevens Barbera Adriaanse "Berber" van Dalen 


Gezin van Barbera Adriaanse "Berber" van Dalen

Zij is getrouwd met Gijsbert Gerritsz Besemer.

Zij zijn getrouwd op 1 februari 1788 te Papendrecht, zij was toen 20 jaar oud.Bron 3

Kinderen van Gijsbert en Berber:

1 Gerrit Gijsbertsz (Gerrit) Besemer, geboren in 04-1789 in Papendrecht.
2 Martijntje Gijsbertsdr (Martijntje) Besemer, geboren op 16-12-1791 in Papendrecht. Zij is gedoopt op 18-12-1791 in Papendrecht. Martijntje is overleden.
3 Engeltje Gijsbertsdr (Engeltje) Besemer, geboren op 29-12-1794 in Papendrecht. Zij is gedoopt op 05-01-1795 in Papendrecht. Engeltje is overleden.
4 Adriana Gijsbertsdr (Adriana) Besemer, geboren op 03-10-1796 in Papendrecht. Zij is gedoopt op 10-10-1796 in Papendrecht. Adriana is overleden.
5 Adriaan Gijsbertsz (Adriaan) Besemer, geboren op 08-10-1799 in Papendrecht. Hij is gedoopt op 13-10-1799 in Papendrecht. Adriaan is overleden.
6 Pieternella Gijsbertsdr (Pietertje) Besemer, geboren op 09-04-1803 in Papendrecht. Zij is gedoopt op 17-04-1803 in Papendrecht. Pietertje is overleden.
7 Aagje Gijsbertsdr (Aagje) Besemer, geboren op 03-04-1805 in Papendrecht. Zij is gedoopt op 17-04-1805 in Papendrecht. Aagje is overleden.
8 Gijsbert Gijsbertsz (Gijsbert) Besemer, geboren op 03-06-1807 in Papendrecht. Hij is gedoopt op 07-06-1807 in Papendrecht. Gijsbert is overleden.
9 Martijntje Gijsbertsdr (Martijntje) Besemer, geboren op 23-08-1808 in Papendrecht. Zij is gedoopt op 28-08-1808 in Papendrecht. Martijntje is overleden.

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Barbera Adriaanse "Berber" van Dalen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Barbera Adriaanse "Berber" van Dalen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Barbera Adriaanse van Dalen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. CD Families of South Holland P 5.103
  2. overlijdensakte 36 d.d. 29-09-1820 Genlias
  3. Parenteel Ocker Johannssohn Besemer

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:


De publicatie Stamboom Rietveld is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Geert Rietveld, "Stamboom Rietveld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rietveld/I2760.php : benaderd 5 februari 2026), "Barbera Adriaanse "Berber" van Dalen (1768-1820)".