Stamboom Riethorst » Ralph Stroeks (1977-)

Persoonlijke gegevens Ralph Stroeks 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Ralph Stroeks

Hij heeft/had een relatie met Marrille Riethorst.


Kind(eren):

  1. Luca Houben  2001-
  2. Stef Stroeks  2008-
  3. Guus Stroeks  2012-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ralph Stroeks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Ralph Stroeks

Ralph Stroeks
1977-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 februari 1977 lag tussen 6,4 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 11,9 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (9%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Buitenlandse troepen proberen de macht te grijpen in Benin, maar de door Frankrijk gesteunde poging tot staatsgreep geleid door Bob Denard mislukt waardoor president Mathieu Kérékou in het zadel blijft zitten.
    • 17 januari » Gary Gilmore wordt in Utah voor roofmoord door een executiepeloton doodgeschoten. Het is de eerste executie in de VS in tien jaar.
    • 31 januari » President Giscard d'Estaing opent het Centre Georges Pompidou in Parijs.
    • 24 maart » Benoeming van Joseph Ratzinger tot aartsbisschop van München en Freising in Duitsland
    • 1 juni » Oprichting van profvoetbalclub sc Heerenveen als afsplitsing van Heerenveen.
    • 24 juli » Oprichting van Dire Straits in Londen als "The Cafe Racers".


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stroeks

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stroeks.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stroeks.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stroeks (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Riethorst is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Riethorst, "Stamboom Riethorst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-riethorst/I63736326.php : benaderd 23 februari 2026), "Ralph Stroeks (1977-)".