Stamboom Rhee » Gerhardus Spoor (1864-1947)

Persoonlijke gegevens Gerhardus Spoor 

Bronnen 1, 2, 3, 4

Gezin van Gerhardus Spoor

Hij is getrouwd met Gijsberta Johanna Koster.Bronnen 1, 2

Zij zijn getrouwd op 5 april 1893 te Apeldoorn, Gelderland, Nederland, hij was toen 29 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Nn Spoor  1894
  2. Johanna Spoor  ± 1896-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerhardus Spoor?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerhardus Spoor

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerhardus Spoor


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Overlijdens akte (BS Overlijdens akte)
    2. Archiefnaam: Gelders Archief
      Aktenummer: 77
      Gebeurtenissen 4 mei 1894
    3. BS Huwelijk akte (BS Huwelijks akte)
    4. Aktenummer: 57
      Archiefnaam: Gelders Archief
      Gebeurtenissen 1 augustus 1922
    5. BS Huwelijk akte (BS Huwelijks akte)
    6. Archiefnaam: Gelders Archief
      Aktenummer: 35
      Gebeurtenissen 5 april 1893
    7. BS Overlijdens akte (BS Overlijdens akte)
    8. Archiefnaam: Gelders Archief
      Aktenummer: 25
      Gebeurtenissen 26 januari 1949
    9. BS Overlijdens akte (BS Overlijdens akte)
    10. Aktenummer: 3
      Archiefnaam: Gelders Archief
      Gebeurtenissen 3 januari 1947

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 april 1893 lag rond de 6,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
      • 1 februari » Première van de opera Manon Lescaut van Giacomo Puccini in Turijn.
      • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
      • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
      • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
      • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
    • De temperatuur op 1 januari 1947 lag tussen -0,3 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Jan van der Hoorn wint de negende Elfstedentocht.
      • 21 februari » Edwin Land demonstreert de eerste instant fotocamera, de Polaroid Land Camera geheten.
      • 15 april » Jackie Robinson maak zijn debuut voor het honkbalteam van de Los Angeles Dodgers, en doorbreekt daarmee de rassensegregatie in die sport.
      • 28 april » Thor Heyerdahl begint vanuit Peru aan zijn reis aan boord van een balsavlot, de Kon Tiki.
      • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
      • 6 november » Meet the Press, Amerika's langstlopende televisieprogramma, wordt voor het eerst uitgezonden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Spoor

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spoor.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spoor.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spoor (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Rhee is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ina Rhee, "Stamboom Rhee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rhee/I315.php : benaderd 8 januari 2026), "Gerhardus Spoor (1864-1947)".