Stamboom Rhee » Maria Johanna Antonia de Rooij (1893-????)

Persoonlijke gegevens Maria Johanna Antonia de Rooij 

Bron 1Bron 2

Gezin van Maria Johanna Antonia de Rooij

Zij is getrouwd met Albertus Aalsters.

Zij zijn getrouwd op 28 november 1917 te Utrecht, Utrecht, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Johanna Antonia de Rooij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Johanna Antonia de Rooij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Johanna Antonia de Rooij

Anthonie de Rooij
± 1818-1896

Maria Johanna Antonia de Rooij
1893-????

1917

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Huwelijk akte (BS Huwelijks akte)
    2. Archiefnaam: Het Utrechts Archief
      Aktenummer: 1004
      Gebeurtenissen 28 november 1917
    3. BS Geboorte akte (BS Geboorte akte)
    4. Aktenummer: 390
      Archiefnaam: Het Utrechts Archief
      Gebeurtenissen 11 februari 1893

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 februari 1893 lag rond de 1,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
      • 1 februari » Première van de opera Manon Lescaut van Giacomo Puccini in Turijn.
      • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
      • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
      • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
      • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
    • De temperatuur op 28 november 1917 lag tussen 8,4 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 9,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
      • 14 maart » Het Russische regime van de tsaar komt ten val.
      • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
      • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
      • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
      • 15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Rooij

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Rooij.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Rooij.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Rooij (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Rhee is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ina Rhee, "Stamboom Rhee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rhee/I3102.php : benaderd 8 januari 2026), "Maria Johanna Antonia de Rooij (1893-????)".