Stamboom Rhee » Johanna Maria Peeters (1884-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Peeters 

Bronnen 1, 2, 3Bron 4

Gezin van Johanna Maria Peeters

Zij is getrouwd met Hermanus Schattefor.Bronnen 1, 3

Zij zijn getrouwd op 10 juli 1908 te Velden, Limburg, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Jozef Schattefor  1920-1920

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Peeters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Peeters

Johanna Maria Peeters
1884-????

1908

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Overlijdens akte (BS Overlijdens akte)
    2. Archiefnaam: Regionaal Historisch Centrum Limburg
      Aktenummer: 19
      Gebeurtenissen 19 december 1920
    3. BS Huwelijk akte (BS Huwelijks akte)
    4. Archiefnaam: Regionaal Historisch Centrum Limburg
      Aktenummer: 0
      Gebeurtenissen 10 juli 1908
    5. BS Overlijdens akte (BS Overlijdens akte)
    6. Aktenummer: 1
      Archiefnaam: Regionaal Historisch Centrum Limburg
      Gebeurtenissen 2 januari 1940
    7. BS Geboorte akte (BS Geboorte akte)
    8. Archiefnaam: Regionaal Historisch Centrum Limburg
      Aktenummer: 53
      Gebeurtenissen 24 oktober 1884

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 oktober 1884 lag rond de 8,7 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
      • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
      • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
      • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
      • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
      • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
    • De temperatuur op 10 juli 1908 lag tussen 12,9 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 2,6 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
      • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
      • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
      • 1 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fram Reykjavík.
      • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
      • 12 juli » Noorwegen en Zweden spelen beide de allereerste officiële interland uit hun geschiedenis. Het onderlinge vriendschappelijke duel in Göteborg eindigt in een 11-3 overwinning voor Zweden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Peeters

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Peeters.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Peeters.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Peeters (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Rhee is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ina Rhee, "Stamboom Rhee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rhee/I2018.php : benaderd 11 januari 2026), "Johanna Maria Peeters (1884-????)".