Stamboom Rhee » Andries Jan Schapink (± 1884-????)

Persoonlijke gegevens Andries Jan Schapink 

Bron 1

Gezin van Andries Jan Schapink

Hij is getrouwd met Johanna Blok.

Zij zijn getrouwd op 10 juli 1909 te Almelo Ambt, Overijssel, Nederland.Bron 1

hw akte 43

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Andries Jan Schapink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Andries Jan Schapink

Andries Jan Schapink
± 1884-????

1909

Johanna Blok
± 1887-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Huwelijk akte (BS Huwelijks akte)
  2. Archiefnaam: Historisch Cenrtum Overijssel
    Aktenummer: 43
    Gebeurtenissen 10 juli 1909

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 juli 1909 lag tussen 10,8 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
    • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
    • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
    • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
    • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
    • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.

Over de familienaam Schapink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schapink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schapink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schapink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Rhee is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ina Rhee, "Stamboom Rhee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rhee/I1333.php : benaderd 27 februari 2026), "Andries Jan Schapink (± 1884-????)".