Stamboom Rhee » Lambert Egbertsen van het Boomshuis (± 1711-????)

Persoonlijke gegevens Lambert Egbertsen van het Boomshuis 

Bron 1

Gezin van Lambert Egbertsen van het Boomshuis

(1) Hij is getrouwd met Engeltje Berentsen van Heukershuijs.Bron 1

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Gezina Boom  1749-1831 


(2) Hij is getrouwd met Aaltje Gerritsen.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambert Egbertsen van het Boomshuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lambert Egbertsen van het Boomshuis

Lambert Egbertsen van het Boomshuis
± 1711-????

(1) 
Gezina Boom
1749-1831
(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Overlijdens akte (BS Overlijdens akte)
  2. Aktenummer: 29
    Archiefnaam: Archief Almelo
    Gebeurtenissen 13 mei 1831

Over de familienaam Egbertsen van het Boomshuis


De publicatie Stamboom Rhee is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ina Rhee, "Stamboom Rhee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rhee/I1177.php : benaderd 11 januari 2026), "Lambert Egbertsen van het Boomshuis (± 1711-????)".