Stamboom Rensen » Gijsberta Jacoba Verschoor (1910-)

Persoonlijke gegevens Gijsberta Jacoba Verschoor 

  • Zij is geboren in het jaar 1910 in Goudriaan.

Gezin van Gijsberta Jacoba Verschoor

Zij is getrouwd met Pieter Rensen.

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1932 te Pijnackker, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Barend Rensen  1934-2001

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsberta Jacoba Verschoor?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsberta Jacoba Verschoor

Gijsberta Jacoba Verschoor
1910-

1932

Pieter Rensen
1909-1987

Barend Rensen
1934-2001

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 augustus 1932 lag tussen 9,3 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
    • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.

Over de familienaam Verschoor


De publicatie Stamboom Rensen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M. van de Lageweg, "Stamboom Rensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rensen/I6533.php : benaderd 27 januari 2026), "Gijsberta Jacoba Verschoor (1910-)".