Stamboom Rensen » Eva Johanna Rensen (1846-????)

Persoonlijke gegevens Eva Johanna Rensen 


Gezin van Eva Johanna Rensen

(1) Zij is getrouwd met Gerardus Petrus Franciscus Goossens.

Zij zijn getrouwd op 19 oktober 1870 te Assen, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 1 oktober 1896 te Amsterdam.


(2) Zij is getrouwd met Jan Heiderich.

Zij zijn getrouwd op 27 november 1901 te Loosduinen, zij was toen 55 jaar oud.


Notities over Eva Johanna Rensen

Wettiging 2 kinderen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eva Johanna Rensen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eva Johanna Rensen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 november 1901 lag tussen -1,4 °C en 1,9 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
    • 6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.
    • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.

Over de familienaam Rensen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rensen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rensen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rensen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Rensen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M. van de Lageweg, "Stamboom Rensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rensen/I3413.php : benaderd 5 maart 2026), "Eva Johanna Rensen (1846-????)".