Stamboom Remmie Boxem » Harmannus Schepers (1887-????)

Persoonlijke gegevens Harmannus Schepers 


Gezin van Harmannus Schepers

Hij is getrouwd met Fennechien Bijlsma.

Zij zijn getrouwd op 20 juli 1916 te Emmen, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Fennechien Schepers  1936-1936

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harmannus Schepers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harmannus Schepers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harmannus Schepers

Klaasje Vos
1862-1924

Harmannus Schepers
1887-????

1916

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 maart 1887 lag rond de 10,4 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
      • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
      • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
      • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
      • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
      • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
    • De temperatuur op 20 juli 1916 lag tussen 8,6 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 11,6 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
      • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
      • 24 april » Easter Rising in Ierland.
      • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
      • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
      • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schepers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schepers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schepers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schepers (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Peters-Boxem, "Stamboom Remmie Boxem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-remmie-boxem/I830.php : benaderd 13 januari 2026), "Harmannus Schepers (1887-????)".