Stamboom Remmie Boxem » Hendrikje Bloemberg (1950-1912)

Persoonlijke gegevens Hendrikje Bloemberg 

  • Zij is geboren op 22 oktober 1950 in Smilde.

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Hendrik Snippe) werd geboren (9 juni 1880).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Hendrik Snippe) overleed (26 februari 1883).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Albert Snippe) werd geboren (26 juli 1878).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Margje Snippe) werd geboren (3 september 1884).

    Fout Let op: Getrouwd (15 februari 1878) voordat geboren (22 oktober 1950).

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (15 februari 1878) lag beneden de 16 jaar (0).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Janna Snippe) werd geboren (3 september 1889).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Jakob Snippe) werd geboren (1 december 1881).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Jakob Snippe) overleed (15 september 1951).

  • Zij is overleden op 20 november 1912 in Emmen.

    Fout Let op: Overleden (20 november 1912) voor geboorte (22 oktober 1950).

  • Een kind van Hendrik Bloemberg en Marchien Smid
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 juli 2010.

Gezin van Hendrikje Bloemberg

Waarschuwing Let op: Partner (Kornelis Snippe) is 97 jaar ouder.

Zij is getrouwd met Kornelis Snippe.

Zij zijn getrouwd op 15 februari 1878 te Smilde.


Kind(eren):

  1. Albert Snippe  1878-????
  2. Hendrik Snippe  1880-1883
  3. Jakob Snippe  1881-1951 
  4. Margje Snippe  1884-????
  5. Janna Snippe  1889-1973 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikje Bloemberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikje Bloemberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikje Bloemberg

Marchien Smid
1812-1878

Hendrikje Bloemberg
1950-1912

1878
Albert Snippe
1878-????
Jakob Snippe
1881-1951
Margje Snippe
1884-????
Janna Snippe
1889-1973

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 oktober 1950 lag tussen 3,8 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 2,9 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 4 januari » De regering van Pakistan erkent de Chinese Volksrepubliek van Mao Zedong.
      • 11 januari » In Italië valt het vijfde kabinet van de christendemocraat Alcide De Gasperi.
      • 7 mei » Heerenveen wint met 6-5 van Ajax terwijl het een half uur vóór tijd nog met 1-5 achterstaat.
      • 20 mei » Jacques Brel huwt Thérèse Michielsen.
      • 26 oktober » Onder de vlag van de VN vertrekt een Nederlands detachement vrijwilligers naar het Koreaanse front.
      • 19 december » Voetballer Abe Lenstra wijst een aanbieding van de hand om voor honderdduizend gulden bij ACF Fiorentina te gaan spelen. Hij zou per maand zeshonderd gulden verdienen, plus premies. Omdat de burgemeester van Heerenveen niet kan garanderen dat hij zijn baan als ambtenaar na twee jaar terugkrijgt, besluit Lenstra in Nederland te blijven.
    • De temperatuur op 15 februari 1878 lag rond de 10,2 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
      • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
      • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
      • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
    • De temperatuur op 20 november 1912 lag tussen 4,9 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 13,6 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
      • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
      • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
      • 12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
      • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
      • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bloemberg


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Peters-Boxem, "Stamboom Remmie Boxem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-remmie-boxem/I696.php : benaderd 19 januari 2026), "Hendrikje Bloemberg (1950-1912)".