Stamboom Reininga » Herman Reininga (1920-1999)

Persoonlijke gegevens Herman Reininga 

  • Hij is geboren op 27 augustus 1920 in Parkersburg,Butler,IowaAmerika.
  • Hij is overleden op 2 mei 1999 in Acton,Los Ageles,Amerika, hij was toen 78 jaar oud.
  • De biologische ouders zijn Jan Reininga en Jacoba Rand
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 december 2024.

Gezin van Herman Reininga

Hij is getrouwd met Evelyn Fay.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Herman Reininga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Herman Reininga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Herman Reininga


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 augustus 1920 lag tussen 7,7 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
      • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
      • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
      • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
      • 4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.
      • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
    • De temperatuur op 2 mei 1999 lag tussen 7,3 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 10,3 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
      • 21 maart » Leefbaar Nederland wordt opgericht door Jan Nagel, Henk Westbroek en Willem van Kooten.
      • 27 maart » Langeafstandloper Greg van Hest vestigt in Den Haag een nieuw Nederlands record op de halve marathon: 1.01,10.
      • 13 mei » Katja Staartjes bedwingt als eerste Nederlandse vrouw de Mount Everest.
      • 18 mei » Splitsing van de rooms-katholieke Apostolische administratie Siberië in de Apostolische administraties Oost-Siberië en West-Siberië.
      • 11 juli » Joane Somarriba wint als eerste Spaanse ooit de Giro Donne, de vrouwelijke tegenhanger van de Ronde van Italië.
      • 23 augustus » Zwemmer Ian Thorpe uit Australië scherpt in Sydney het wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.46,34. De mondiale toptijd stond met 1.46,67 op naam van zijn landgenoot Grant Hackett.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Reininga

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Reininga.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Reininga.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Reininga (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Reininga is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Anjo Reininga, "Stamboom Reininga", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reininga/I730.php : benaderd 21 februari 2026), "Herman Reininga (1920-1999)".