Stamboom Reininga » Kasper De Jonge (1917-1917)

Persoonlijke gegevens Kasper De Jonge 


Gezin van Kasper De Jonge

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kasper De Jonge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Kasper De Jonge

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Kasper De Jonge

Jan De Jonge
1864-1942
Antje Pater
1862-1905
Jan De Jonge
1892-1942

Kasper De Jonge
1917-1917


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 januari 1917 lag tussen 6,7 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
      • 13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
      • 4 juni » De eerste Pulitzerprijs wordt uitgereikt.
      • 5 juli » Het Aardappeloproer in Amsterdam mondt uit in een veldslag op het Haarlemmerplein, waarbij militairen het vuur openen op de menigte. De opstand wordt neergeslagen. Er vallen 9 doden en 114 gewonden
      • 8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
      • 15 oktober » In Vincennes vlak buiten Parijs wordt Mata Hari door een vuurpeloton geëxecuteerd, op grond van spionage voor Duitsland.
    • De temperatuur op 18 februari 1917 lag tussen 1,9 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 1,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 25 januari » De Maagdeneilanden (Deens-West-Indië) worden voor 25 miljoen dollar aan de Verenigde Staten verkocht.
      • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
      • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
      • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
      • 8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.
      • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1913 » Anna Lee, Engels actrice († 2004)
    • 1914 » Pirkle Jones, Amerikaans fotograaf († 2009)
    • 1915 » Luc Philips, Belgisch acteur en regisseur († 2002)
    • 1920 » Armand Pien, Belgisch weerman en pionier van de Vlaamse televisie († 2003)
    • 1920 » Fernand Wyss, Belgisch oorlogsmisdadiger († 1947)
    • 1920 » Isaac Asimov, Amerikaans biochemicus en schrijver van sciencefiction († 1992)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Jonge

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jonge.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jonge.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jonge (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Reininga is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Anjo Reininga, "Stamboom Reininga", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reininga/I1025.php : benaderd 6 januari 2026), "Kasper De Jonge (1917-1917)".