Stamboom Reinderman » Donald Rex Stursma (1931-2006)

Persoonlijke gegevens Donald Rex Stursma 


Gezin van Donald Rex Stursma

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 3 juni 1952 te Pella, Marion County, Iowa, VS, hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Donald Rex Stursma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Donald Rex Stursma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Donald Rex Stursma


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 oktober 1931 lag tussen 6,3 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 26 april » Bisschopswijding van Leo Kierkels, Nederlands apostolisch delegaat in Brits-Indië, door kardinaal Willem Marinus van Rossum.
    • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
    • 16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
    • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
    • 26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
    • 9 december » Spanje wordt een republiek.
  • De temperatuur op 3 juni 1952 lag tussen 6,4 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (79%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 31 mei » Het sprookjesbos de Efteling in Kaatsheuvel wordt geopend.
    • 24 juni » In Duitsland verschijnt de eerste Bild Zeitung.
    • 2 september » Het kabinet-Drees II volgt het kabinet-Drees I op.
    • 13 september » Het eerste Jip en Janneke-verhaal verschijnt in het Nederlandse dagblad Het Parool.
    • 7 oktober » De streepjescode ofwel barcode werd officieel gepatenteerd.
    • 27 oktober » Opening van het Estadio Nacional in Lima, Peru.
  • De temperatuur op 1 juni 2006 lag tussen 8,1 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (18%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 21 mei » In een referendum in Montenegro kiest 55,5% voor het afscheiden van Servië.
    • 25 mei » Paus Benedictus XVI brengt een vierdaags bezoek aan Polen.
    • 1 juni » Recordinternational Claudio Suárez speelt tegen Nederland zijn 178ste en laatste interland voor het Mexicaans voetbalelftal.
    • 12 september » 61ste zitting van de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties gaat van start.
    • 9 oktober » Noord-Korea doet zijn eerste kernproef.
    • 26 december » De voormalige Iraakse dictator Saddam Hoessein wordt ook in hoger beroep tot de doodstraf veroordeeld.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1928 » Joseph Duval, Frans rooms-katholiek aartsbisschop († 2009)
  • 1929 » Daniël Wayenberg, Nederlands componist en pianist († 2019)
  • 1930 » Koos Reugebrink, Nederlands hoogleraar belastingrecht († 2008)
  • 1932 » Dottie West, Amerikaans countryzangeres († 1991)
  • 1932 » Joop Goudsblom, Nederlands socioloog († 2020)
  • 1932 » Sergio Toppi, Italiaans illustrator, striptekenaar en cartoonist († 2012)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stursma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stursma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stursma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stursma (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I9777.php : benaderd 25 januari 2026), "Donald Rex Stursma (1931-2006)".