Stamboom Reinderman » James N. (Jim) Lagestee (1940-2017)

Persoonlijke gegevens James N. (Jim) Lagestee 


Gezin van James N. (Jim) Lagestee

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot James N. (Jim) Lagestee?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk James N. (Jim) Lagestee

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van James N. (Jim) Lagestee

Nellie Swets
1890-1951
Mary Schaap
1910-1980

James N. (Jim) Lagestee
1940-2017


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 november 1940 lag tussen 2,3 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Jozef Stalin ondertekent het bevel om duizenden Poolse krijgsgevangenen om te brengen (Bloedbad van Katyn)
    • 10 juli » Begin van de slag om Engeland.
    • 27 juli » Bugs Bunny maakt zijn entree in de cartoon A Wild Hare
    • 28 juli » Koningin Wilhelmina opent de uitzendingen van Radio Oranje vanuit Londen.
    • 1 augustus » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Albacete Balompié.
    • 15 september » De Duitse Luftwaffe lanceert een grootscheepse aanval op Londen: 60 vliegtuigen gaan verloren. Feitelijke einde van de Slag om Engeland.
  • De temperatuur op 16 januari 2017 lag tussen -4,4 °C en 1,2 °C en was gemiddeld -1,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (22%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 16 maart » Oud-oppositieleider Helen Zille uit Zuid-Afrika krijgt disciplinaire maatregelen opgelegd van haar partij DA, nadat ze op Twitter heeft geschreven dat kolonisatie niet alleen maar negatieve gevolgen heeft gehad.
    • 29 april » De honderdste De Kwis met Brigitte Kaandorp als gast wordt "uitbundig" gevierd.
    • 6 september » Orkaan Irma slaat toe op Sint Maarten, veel schade en zeker acht doden.
    • 24 september » Wielrenner Peter Sagan wordt in Bergen voor het derde jaar op rij wereldkampioen op de weg.
    • 8 oktober » Mohamed Salah leidt zijn vaderland Egypte met twee doelpunten tegen Congo (2-1) naar het WK voetbal 2018 in Rusland.
    • 8 oktober » Zeilster Marit Bouwmeester wint voor de kust van Barcelona de Europese titel in de Laser radial-klasse.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lagestee

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lagestee.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lagestee.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lagestee (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I7915.php : benaderd 24 februari 2026), "James N. (Jim) Lagestee (1940-2017)".