Stamboom Reinderman » Klazina Schoon (1951-2016)

Persoonlijke gegevens Klazina Schoon 


Gezin van Klazina Schoon

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klazina Schoon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klazina Schoon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klazina Schoon

Simon Schoon
1887-1973
Grietje Blom
1888-1976
Simon Schoon
1920-1987

Klazina Schoon
1951-2016


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 september 1951 lag tussen 11,3 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 4 januari » China en Noord-Korea nemen de Zuid-Koreaanse hoofdstad Seoel in.
    • 9 februari » Bij een oliebrand in de Koningin Wilhelminahaven te Vlaardingen vindt het zwaarste brandweerongeluk uit de Nederlandse geschiedenis plaats. Vijf brandweerlieden komen om en een brandweerman raakt zwaargewond.
    • 7 maart » In een moskee in Teheran wordt de minister-president van Perzië, Ali Razmara, vermoord door een lid van de fundamentalistische moslimorganisatie Fedayan I-Islam.
    • 1 juni » De eerste cartoon van WiBo verschijnt op de voorpagina van de Volkskrant.
    • 17 juli » Prins Boudewijn wordt Koning der Belgen.
    • 28 december » Oprichting van Het Apostolisch Genootschap
  • De temperatuur op 6 juni 2016 lag tussen 11,7 °C en 25,6 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 14,6 uur zonneschijn (88%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 10 mei » Laatste wedstrijd in het Oude stadion van West Ham; Boleyn Ground. West Ham United verslaat Manchester United met 3-2, en verlaat zo Boleyn Ground na 112 jaar met een overwinning.
    • 20 mei » Het Nederlandse ministerie van Buitenlandse Zaken past het reisadvies voor het politiek instabiele Venezuela aan. Reizen naar steden en dichtbevolkte gebieden wordt ontraden.
    • 2 augustus » President Nicolás Maduro van Venezuela benoemt een minister van Binnenlandse Zaken die in de Verenigde Staten wordt gezocht wegens drugssmokkel: Néstor Reverol, een generaal die baas was van zowel het anti-drugsagentschap van het land als van de Nationale Garde.
    • 15 augustus » Op de Olympische Spelen in Rio de Janeiro wint de Nederlandse turnster Sanne Wevers goud op het onderdeel evenwichtsbalk. Sharon van Rouwendaal wordt olympisch kampioene op de 10 kilometer openwaterzwemmen.
    • 8 september » Met hulp van Amerikaanse gevechtsvliegtuigen verdrijft het Afghaanse leger de Taliban weer uit Tarin Kowt, de hoofdstad van Uruzgan.
    • 4 december » Lode Aerts wordt gewijd als de 27ste bisschop van Brugge.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schoon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schoon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schoon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schoon (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I7824.php : benaderd 21 februari 2026), "Klazina Schoon (1951-2016)".